Bu internet sitesinde yer alan tüm bilgiler web hosting hizmetleri konusunda @aktifbilisim personeli, müşterileri ve uğrayan Google gezginlerine yararlı olmak amacıyla hazırlanmıştır.Sunucu veya websiteniz burada anlatıldığı şekilde işlemiyor olabilir.Lütfen olası sorunlar yaşamamak için destek sistemimizden bilgi alınız.

hizmetler

Optimizasyon hizmetleri, website ve sunucularınızın disipline edilip çalışma performansının en üst düzeyde tutmayı amaçlamaktadır.

WordPress Hosting (Premium)
1456615615_databaseYüksek CPU kullanan, yüksek anlık ve günlük tekil hite sahip sitelerinizden beklediğiniz performansı alamadığınızı düşünüyorsanız bu hizmetimizi denemenizi öneririz.Tamamen WordPress’e özel ve hit bazlı konfigüre edilmiş özel optimizeli sunucularımızdan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Şuan sitenizi herhangi bir shared hosting yada performans alamadığınız yada maliyeti yüksek bir sanal sunucuda barındırıyorsanız daha ekonomik olarak daha çok performans sağlayabiliriz.
SİPARİŞ

WordPress CPU Optimizasyonu
1456615615_databaseWordPress herhangi bir scriptten çok daha fazla sunucu kaynağı tüketir.Sistemin kendi çekirdek fonksiyonlarının yanı sıra tema ve eklentiler üzerinden de sisteme entegre olan ekstra fonksiyonlar ve kontrolsüz büyüyen veritabanı tabloları gibi bir çok sorun giderek sitenizin yavaşlamasına neden olur.

Yüksek CPU kullanan sitelerde WordPress’i yada eklentileri güncellemek yada cache sistemi kullanmak hiç bir zaman bu soruna kalıcı çözüm olmaz.Sitenin tema, eklenti ve içerik şablonu tümleşik haliyle değerlendirilerek sitenin yapısına en uygun optimizasyon tekniklerinin uygulanması gerekir.
SİPARİŞ

WordPress Cache Yazılımı
1456615655_data_recoveryYüksek CPU kullanımı ve yavaş çalışan sitelerinize kesin çözüm.Bilinen WordPress cache pluginlerinin aksine yazılım WordPress’e entegre edilir.Böylece diğer cache pluginleri gibi çalışırken sitenizde ek sorgular yapmadan ve dosya sistemi üzerinden kara delik oluşturmadan en başarılı cachelemeyi yapar.

Yazılım aktifken siteniz bir tane WordPress sorgusu çalıştırmadan HTML performansında çalışır.Özellikle shared hosting türü hosting hizmetlerinde CPU ve performans konusunda büyük avantaj sağlar.Cache sistemi hem anlık tekil hit yükseldiğinde hem de GET saldırıları gibi yüksek sayıda gelebilecek isteklerde de sitenizin daima ayakta kalmasını sağlar.
SİPARİŞ

WordPress Güvenlik Optimizasyonu
1456615948_data_protectionWordPress gibi popüler ve artık tamamen bir CMS sistemine evrilmiş hazır sistemlerde gerek script tabanlı gerek 3ncü parti eklentilerden kaynaklı gerekse kullanıcı alışkanlıklarından ortaya çıkan güvenlik riskleri vardır.

WordPress güvenlik optimizasyonu script seviyesinde WordPress, eklenti, tema, veritabanı sistemi ve mevcut yaşadığınız güvenlik sorunları baz alınarak sitenize özel senaryolarla bu riskleri minimuma indirir.Güvenlik optimizasyonuyla özellikle sürekli hacklenen ve güvenlik sorunu yaşayan sitelerinizde WordPress’in kendisinin, eklentilerin ve tema açıklarından kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.
SİPARİŞ

Sunucu Monitörleme
1456615102_heart_monitorWeb hosting sunucunuzun 7/24 load ve performans takibi yapılarak sunucuda oluşabilecek sorunları anında çözüm üretir ve sizin sunucuyla ilgilenmeniz gerekmeden sunucunuzu takip edebiliriz.Böylece biz sunucunuzu yönetirken siz projelerinize odaklanarak zamandan ve IT masraflarından tasarruf edebilirsiniz.
SİPARİŞ